Rubicon teamet

Petter Norby

m: +47 91 71 25 21
e: petter@rubi.no 

Daglig leder

Svein Tore Stenslie

m: +47 94 03 58 12
e: svein.tore@rubi.no

Salg

 

Terje Sørlund

m: +47 93 01 71 96
e: terje@rubi.no

Salg

David Grimes

m: +47 41 78 14 09
e: david@rubi.no

Service & System Tech

 

Tom Nakkerud

m: +47 91 12 45 67
Montør

Espen Prøis Rusten

m: +47 93 64 08 48

e: espen@rubi.no
Prosjektleder

Pernille Nystein

m: +47 90 79 11 75

e: pernille@rubi.no

Backoffice

Inge Eidem

e: inge@rubi.no

m:  +47 41 40 90 30

Forretningsutvikler

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.