Våre ansatte

Petter Norby

m: +47 91 71 25 21
e: petter@rubi.no 

Daglig leder

Andreas Nordstrøm

m: +47 41 27 06 23
e: andreas@rubi.no

Salg

 

Svein Tore Stenslie

m: +47 94 03 58 12
e: svein.tore@rubi.no

Salg

 

Pål Erik Gulbrandsen

m: +47 92 44 15 97
e: pal@rubi.no

Salg

Asbjørn Boyesen

m: +47 91 16 45 34
e: ab@rubi.no

Salg

Terje Sørlund

m: +47 93 01 71 96
e: terje@rubi.no

Salg

Roar Vangen

m: +47 63 84 66 10
e: vangen@rubi.no

Service

Trond Nakkerud

m: +47 97 52 97 44
e: trond@rubi.no

Sceneteknikk

Tom Nakkerud

m: +47 91 12 45 67
Montør

Anders Nakkerud

m: +47 98 87 86 35
Montør

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.